Programma opendeurweekend 6 & 7 mei 2017
 
 zaterdag 6 mei van 10.00 tot 17.00
wat;  locatie
doorlopend vanaf 10.00
 schoolinfo  
 hoofdgebouw H
doorlopend  huifkarrentocht  groentenperseel
11.30
14.30
16.00
eenden– en schapendrijven met hulp van herdershond  
 doorlopend practicum biologie, chemie & biotechniek en fysica + voorstelling GIP  hoofdgebouw H
11.30
14.30
16.00
 Rondleiding in de tuinbouw  vertrek serre
 doorlopend
*info en verkoop planten en groenten
*Demonstraties met inpotmachine, oogsten tomaten en aardbeien, gewasverzorging en
*werking substraatunit.
serre
tuinbouwloods T
 doorlopend *grasvolleybaltornooi op het voetbalterrein, *demonstratie
*beachgames
*voetbal op het voetbalterrein,
*Turn- en dansshow in de sporthal.
voetbalveld
 
graduaatloods G
voetbalveld
sporthal
 doorlopend    Demotuintjes tuinaanleg  naast de serre
 doorlopend Demonstraties bodemconditie, Agroforestry
Voor alle bezoekers daar een gratis appel van eigen kweek.
boomgaard achter de serre
 doorlopend Teelt van witloof, zwammen en bijen gebouw   tuinbouwloods T
 doorlopend  Roeidemonstratie, doe mee: roei 1000m! tip eetzaal
 
zondag 7 mei
  wat
locatie
doorlopend
schoolinfo (beknopt)
Hoofdgebouw
doorlopend 
 infostanden bedrijven
 
doorlopend vanaf 10.00
varkensprijskamp
Scholenjury voor de leerlingen 3de graad rond 10.45 u. en  rond 11.45 u. 
 Landbouwloods 
doorlopend vanaf 10.00
rundsveeprijskamp
Kalvershow voor de leerlingen 2de graad rond 14.30 u. 
 Graduaatloods
 doorlopend
vanaf 10.00 
Provinciaal kampioenschap mennen voor Belgische trekpaarden
met animatie en demonstraties 
 
 
11.00  
13.30
14.30
15.30
16.30
 Rondleiding in de tuinbouw vertrek serre
 doorlopend *demonstraties bodemconditie, Agroforestry
Voor alle bezoekers daar een gratis appel van eigen kweek.

*teelt van witloof, zwammen en bijen
 boomgaard achter de serre
 
 
tuinbouwloods T
 doorlopend
*turn- en dansshow
*sportdemonstraties
 turnzaal
voetbalveld
 doorlopend  Demotuintjes tuinaanleg  naast de serre
 doorlopend  Roeidemo -  Doe mee: roei 1000m!  tip eetzaal
 doorlopend *info en verkoop planten en groenten
*demonstraties met inpotmachine, oogsten tomaten en aardbeien, gewasverzorging en
*werking substraatunit.
 
 
Rondleidingen

Op zaterdag

Op zondag

10.30u 1 ste graad

10.40u LOS (2 de en 3 de graad)

10.50u 2 de graad PDM

11.00u BW (2 de en 3 de graad)

11.10u Tuinbouw (3 de graad)

11.20u Landbouw/Dier (3 de graad)

13.00u 1 ste graad

13.10u LOS (2 de en 3 de graad)

13.20u 2 de graad PDM

13.30u BW (2 de en 3 de graad)

13.40u Tuinbouw (3 de graad)

13.50u Landbouw/dier (3 de graad)

15.00u 1 ste graad

15.10u LOS (2 de en 3 de graad)

15.20u 2 de graad PDM

15.30u BW (2 de en 3 de graad)

15.40u Tuinbouw (3 de graad)

15.50u Landbouw/dier (3 de graad)

10.30u 1 ste graad

10.40u LOS (2 de en 3 de graad)

10.50u 2 de graad PDM

11.00u BW (2 de en 3 de graad) DBD

11.10u Tuinbouw (3 de graad)

11.20u Landbouw/Dier (3 de graad)

13.00u 1 ste graad

13.10u LOS (2 de en 3 de graad)

13.20u 2 de graad PDM

13.30u BW (2 de en 3 de graad) DBD

13.40u Tuinbouw (3 de graad)

13.50u Landbouw/dier (3 de graad)

15.00u 1 ste graad

15.10u LOS (2 de en 3 de graad)

15.20u 2 de graad PDM

15.30u BW (2 de en 3 de graad) DBD

15.40u Tuinbouw (3 de graad)

15.50u Landbouw/dier (3 de graad)

 
 
 
 
broederscholen logo
adres
Broederschool Biotechnische & Sport
Weverstraat 23
9100 Sint-Niklaas
contact
Secretariaat
03 760 10 90
info@bio.broeders.be